logo_projektuZapraszamy wszystkich Czytelników do obejrzenia wystawy pt. „Bohaterowie opozycji demokratycznej 1981-1983” przygotowanej przez zespoły projektowe ze szkół w Boguszewie i Grucie pod kierunkiem Tomasza Piwowarskiego. Będzie ona dostępna już od najbliższego piątku przez kolejne dwa tygodnie. Foldery przedstawiające członków „Solidarności” z naszej gminy oraz film dokumentalny powstały w ramach XII edycji projektu „Kamienie Pamięci”. Bohaterowie opozycji demokratycznej (1980-1983), realizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.
Zachęcamy do wstąpienia do Biblioteki w Grucie. Dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy foldery opowiadające o losach członków NSZZ „Solidarność” naszej gminy w latach stanu wojennego.