WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ- w naszej Bibliotece będzie realizowany projekt FUNDACJI PKO!!!
Nasza Czytelniczka JOANNA PACZKOWSKA złożyła biblioteczny projekt do Fundacji PKO- jako pracownicy PKO mają taką możliwość wspierania działań w swojej społeczności!!
I wygrała 4500,00 na realizację projektu kulturalnego dla dzieci pt. “Z KULTURĄ ZA RĘKĘ”, który realizowany będzie w Bibliotece w Grucie 🙂
Z całego serca dziękuję Pani Asi, że przyszła do nas z tą propozycją i że zgłosiła nasz biblioteczny pomysł!!!!
A program jest nader bogaty, udział bezpłatny – jedynie liczba dzieci ograniczona do osiemnastu!! Bardzie prosimy o zapisy dzieci od poniedziałku 5.10.2020r., od godziny 8.00 telefonicznie lub osobiście. Obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń!!
Wszystkie działania będą zrealizowane w październiku – w godzinach popołudniowych w gruckiej Bibliotece oraz w trzy soboty (dwie wycieczki oraz piknik).
Zapraszamy do udziału!!
Screenshot_2