318346209_505837814854721_4129310462246405140_n
W środowe przedświąteczne przedpołudnie odbyła się XI edycja gminnego Konkursu Poezji Bożonarodzeniowej, w której wzięły udział dzieci ze wszystkich klas i szkół w naszej Gminie oraz Przedszkola Samorządowego w Mełnie- łącznie prawie 45. uczestników.
Organizatorami konkursu są Biblioteka Publiczna oraz Biblioteka Szkolna z SP Gruta, natomiast Patronatem Honorowym objął Wójt Gminy Gruta, którego na konkursie reprezentowała Sekretarz Gminy – Sabina Kamińska ♥
Oto lista Laureatów:
Kategoria I – zerówki i klasy I
Miejsce I – Leon Leśniewski SP Nicwałd
Miejsce II – Jan Sochacki SP Boguszewo
Miejsce III – Kacper Kołodziejczak SP Plemięta
Kategoria II – klasy II i III
Miejsce I – Adrianna Żebrowska SP Gruta
Miejsce II – Klaudia Małecka SP Nicwałd
Miejsce III – Amelia Neumann SP Nicwałd
Kategoria III – klasy IV, V, VI
Miejsce I – Maja Kozłowska SP Nicwałd
Miejsce II – Alicja Kruczek SP Gruta
Miejsce III – Oliwia Nowakowska SP Plemięta
Kategoria IV – klasy VII, VIII
Miejsce I – Julia Kocięcka SP Nicwałd
Miejsce II – Weronika Nowaczek SP Plemięta
Miejsce III – Wiktoria Kędzierska SP Gruta
Laureaci otrzymali dyplomy i bilety do kina oraz paczki ze słodkościami. Pozostali Uczestnicy otrzymali także słodkie paczki.
Bilety do kina ufundowała Biblioteka w Grucie, natomiast słodkości Bank Żywności z Grudziądza.
Dziękujemy wszystkim wspaniałym Uczestnikom za piękne recytacje oraz Nauczycielom, Opiekunom i Rodzicom za wsparcie swoich Pociech ♥♥
Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji konkursu 🙂