318346209_505837814854721_4129310462246405140_n
W 艣rodowe przed艣wi膮teczne przedpo艂udnie odby艂a si臋 XI edycja gminnego Konkursu Poezji Bo偶onarodzeniowej, w kt贸rej wzi臋艂y udzia艂 dzieci ze wszystkich klas i szk贸艂 w naszej Gminie oraz Przedszkola Samorz膮dowego w Me艂nie- 艂膮cznie prawie 45. uczestnik贸w.
Organizatorami konkursu s膮 Biblioteka Publiczna oraz Biblioteka Szkolna z SP Gruta, natomiast Patronatem Honorowym obj膮艂 W贸jt Gminy Gruta, kt贸rego na konkursie reprezentowa艂a Sekretarz Gminy – Sabina Kami艅ska 鈾
Oto lista Laureat贸w:
Kategoria I – zer贸wki i klasy I
Miejsce I – Leon Le艣niewski SP Nicwa艂d
Miejsce II – Jan Sochacki SP Boguszewo
Miejsce III – Kacper Ko艂odziejczak SP Plemi臋ta
Kategoria II – klasy II i III
Miejsce I – Adrianna 呕ebrowska SP Gruta
Miejsce II – Klaudia Ma艂ecka SP Nicwa艂d
Miejsce III – Amelia Neumann SP Nicwa艂d
Kategoria III – klasy IV, V, VI
Miejsce I – Maja Koz艂owska SP Nicwa艂d
Miejsce II – Alicja Kruczek SP Gruta
Miejsce III – Oliwia Nowakowska SP Plemi臋ta
Kategoria IV – klasy VII, VIII
Miejsce I – Julia Koci臋cka SP Nicwa艂d
Miejsce II – Weronika Nowaczek SP Plemi臋ta
Miejsce III – Wiktoria K臋dzierska SP Gruta
Laureaci otrzymali dyplomy i bilety do kina oraz paczki ze s艂odko艣ciami. Pozostali Uczestnicy otrzymali tak偶e s艂odkie paczki.
Bilety do kina ufundowa艂a Biblioteka w Grucie, natomiast s艂odko艣ci Bank 呕ywno艣ci z Grudzi膮dza.
Dzi臋kujemy wszystkim wspania艂ym Uczestnikom za pi臋kne recytacje oraz Nauczycielom, Opiekunom i Rodzicom za wsparcie swoich Pociech 鈾鈾
Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji konkursu 馃檪