W pierwszym tygodniu ferii zajęcia odbywały się w Bibliotekach w Grucie, Okoninie i Boguszewie. Zajęcia oficjalnie były dwu i trzygodzinne, ale faktycznie dzieci były z nami znacznie dłużej.

W Grucie i Okoninie na zajęciach frekwencja wynosiła średnio 10 dzieci dziennie. Zajęcia były różnorodne: od plastycznych, przez sportowe, kreatywne, gry wielkoformatowe i planszowe. Były nawet eksperymenty chemiczne!

W Filii w Boguszewie zajęcia tradycyjnie przygotowane były we współpracy ze szkołą podstawową – dzieci było niespełna dziesięcioro na zajęciach plastycznych i czytelniczych. W programie szkolnym zaplanowane były także wyjazdy dla uczestników zajęć.
W drugim tygodniu ferii zajęcia zaplanowane były w Filii w Nicwałdzie, ale ponieważ żadne dziecko nie przyszło na zajęcia, zatem nie ma i relacji z zajęć.
Pełne fotorelacje z zajęć znajdują się na profilu FB naszej Biblioteki- zapraszamy do obejrzenia!
Dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za udział i świetną zabawę!!
Do zobaczenia następnym razem!!