foto ogrody 2018

W dniu 17 maja w Szkole Podstawowej w Grucie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego, na który wpłynęło aż 71 prac! Konkurs organizowany jest przez Bibliotekę Szkolną w Szkole Podstawowej w Grucie i Gminną Bibliotekę Publiczną w Grucie pod patronatem Wójta Gminy Gruta. Poziom prac był niebagatelnie wysoki, komisja miała bardzo trudne zadanie oceniając prace.

Laureatami  konkursu w poszczególnych kategoriach zostali:

I. Kategoria klasa „O” – wpłynęło 10 prac

2. Aleksandra Witkowska – Gruta

3. Julita Waszewska – Gruta

V. Kategoria szkoły średnie – brak prac

VI. Kategoria dorośli – wpłynęło 21 prac, zarówno w technikach tradycyjnych, jak i innych (wypalanie, wyszywanie, prace przestrzenne). Ze względu na niesamowicie wyrównany, bardzo wysoki poziom tych prac, komisja postanowiła uhonorować wszystkich wyróżnieniami.

Za zajęcia miejsca laureaci otrzymali książki ufundowane przez GBP Gruta, natomiast dorośli laureaci otrzymali sadzonki kwiatów ufundowane przez kwiaciarnię pani Marii Kaczmarek z Gruty, za co bardzo dziękujemy!

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe za udział w konkursie.

Organizatorzy bardzo dziękują za tak liczny udział w konkursie i zapraszają do kolejnej edycji już za rok!

Anna Fabrykiewicz