Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Łasinie ogłosiła w/w konkurs. Nasza Biblioteka wzięła w nim udział, rozesłaliśmy info do wszystkich szkół i w odpowiedzi napłynęło 16 prac z czterech placówek, w tym aż 12 z SP Plemięta.
Komisja w Łasinie doceniła nasze zdolne dzieci i sporo z nich zajęło miejsca na podium w różnych kategoriach. Laureaci dostali dyplomy i piękne książki. Oto oni:

KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI
I miejsce – Julia Nasieniewska – SP Gruta
KATEGORIA KLAS I-III
I miejsce – Amelia Ługiewicz – SP Boguszewo
II miejsce – Jakub Wawrowski – SP Plemięta
III miejsce – Blanka Kulwicka – SP Plemięta
Magdalena Neumann i Martyna Marchlik – wyróżnienie – obydwie z SP Plemięta
KATEGORIA KLAS IV-VI
II miejsce- Patrycja Jaranowska – SP Słup
III – Jakub Nasieniewski – SP Gruta
Pozostała ósemka dzieci otrzymała dyplomy za udział i książki pocieszenia. Były to dzieci z kategorii klas I-III z SP Plemięta: Konrad Pakuszewski, Vanessa John, Paweł Górski, Monika Majewska, Edyta Stolp, Zofia Wiater, Szymon Marchlik i Aleksandra Karwowska.
Bardzo dziękuję za udział wszystkim Uczestnikom, ich Opiekunom i Dyrektorom szkół za rozpropagowanie konkursu 🙂 Do zobaczenia na kolejnych konkursach!